Menu Zavřeno

Služby čištění mytí natěry renovace

Nabízené služby čištění mytí natěry renovace, na trhu působíme od roku 2004, specializujeme se na čištění mytí nátěry renovace – fasády, střechy, ocelové konstrukce, zámkové dlažy a opláštění.

Čištění fasád odstranění zelených povlaků

Čištění fasád odstranění zelených povlaků

Máte znečištěnou fasádu nebo se na Vaší fasádě rozmnožují plísně, řasy, mechy? Čistíme fasády rodinných, bytových - panelových domů. SVJ, SBD - bytová družstva. NEVÁHEJTE SE NA NÁS OBRÁTIT!

Nátěr fasád

Nátěry fasád

Natíráme fasády všech druhů i rozměrů.
Práce realizujeme ze země, lešení, vysokozdvižných plošin i pomocí horolezecké techniky. Renovojume fasády rodinných bytových a panelových domů. Komerčních, průmyslových objektů a administrativních budov.
Stačí zavolat - my vše zařídíme.

Impregnace renovace taškových střech

Impregnace renovace taškových střech

Vyčistíme Vaší střechu, zbavíme jí nečistot, řas, mechů i lišejníků. Čistíme střechy všech druhů, rozměrů, sklonů i výšek. Čistíme především - střešní tašky pálené a eternitové šablony. V případě potřeby stačí zavolat.

Nátěr plechových střech

Nátěr plechových střech

Natíráme plechové střechy, žádná výška ani sklon nás nezaskočí. Poradíme si se střechou o rozměrech 20m2 i se střechou 4 000m2. Zavolejte nebo napište ještě dnes, rádi Vám sdělíme cenu nátěru střechy.

Impregnace střechy Bramac

Hydrofobní nátěry střech a fasád

Transparentní přípravek, který dává fasádním plochám i střechám vodu odpuzující vlastnosti. Paropropustný ochranný nátěr, ošetřený povrch je odolný proti špinění, tvorbě řas, mechů, plísní.

Nátěr ocelových konstrukcí

Nátěry ocelových konstrukcí

Průmyslové a protipožární nátěry ocelových konstrukcí a opláštění

Čištění mytí ocelových a betonových konstrukcí

Čistíme ocelové - betonové konstrukce a to především před nátěrem, nebo z důvodů údržby. Vyčistíme sila, potrubí, vodojemy, nádrže to vše ve výškách i v hlubinách.

Čištění mytí prosklených fasád a oken

Myjeme okna, přístřešky, prosklené fasády výškových budov pomocí horolezecké - výškové techniky.

Sídlíme v Královehradeckém kraji okrese Náchod, působíme po celé České republice.